مشتری گرامی‌ لطفاً قبل از خرید، تکمیل و ارسال فرم سفارش خرید، مطالب زیر را به دقت بخوانید. ثبت سفارش در سایت «دنیای موکاپ» و خرید به منزله آن است که خریدار (شما) شرایط زیر را مطالعه نموده و آنها را پذیرفته است و بدین وسیله حق اعتراض را از خود سلب می‌نماید.

تعهدات فروشنده «دنیای موکاپ»

۱- دنیای موکاپ متعّهد می‌گردد از اطلاعات شخصی و فردی خریدار (اعم از نام، تلفن و ایمیل)، در حد اختیار قانونی مراقبت نموده و این اطلاعات را کاملاً محرمانه تلقی نماید و به هیچ فرد حقیقی و یا حقوقی مگر بامجوز رسمی‌ و قانونی ارائه نکند.

۲- دنیای موکاپ تنها به فردی که سفارش با نام او ثبت شده باشد و تلفن درج شده آن فرد و ایمیل آن فرد به جهت پشتیبانی پاسخگو خواهد بود.

۳- دنیای موکاپ موظف است اطلاعات دقیق و کامل کالا را به همراه تصاویر متعدد و ارائه کلیه جزئیات در اختیار خریدار قرار دهد.

۴- دنیای موکاپ هیچ گونه مسئولیتی در قبال عدم سازگاری فایل خریداری شده با سخت افزار و نرم افزار سیستم شخص خریدار ندارد.

۵- دنیای موکاپ مسئول آموزش و نحوه کار با فایل خریداری شده و نرم افزار مربوط به آن نیست.

۶- دنیای موکاپ هیچ‌گونه مسئولیتی در مورد درستی اطلاعات درج شده در فایل‌ها (اعم از تقویم‌ها و جداول آنها و فایل‌های تحقیقاتی و مقاله‌ها) ندارد. لازم است خریدار پیش از چاپ نهایی با دقت بالا کلیه اطلاعات موجود در فایل را مطالعه نموده و در صورت لزوم آنها را اصلاح نماید و یا به سلیقه خود آنها را تغییر دهد. درغیر اینصورت و در صورت بروز خسارت، دنیای موکاپ هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد.

۷- دنیای موکاپ می‌تواند بنا به تشخیص و به هر دلیل سفارش را لغو کند و از ارسال فایل خودداری کند. (در سفارش‌های غیر اتوماتیک)

۸- در حال حاضر به کالا‌های عرضه شده در فروشگاه مالیات تعلق نمی‌گیرد.

منو اصلی